Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Diskusné fórum

Pravidlá diskusie

  1.  V diskusiách je zakázané používať vulgárne výrazy.
  2.  Príspevky sa musia týkať danej témy.
  3.  Zakázané sú taktiež obvinenia bez dôkazov.
  4.  Nevhodné príspevky sa do diskusie nedostanú.
  5. Diskusiu nevyužívajte na komerčnú reklamu.

 

Prosím, riaďte sa pravidlami diskusie!

V diskusii môžete vyjadrovať svoje názory, postrehy, nápady a klásť otázky.

Pridať príspevok

 
pridané 2.7.2018 08:34:37

chovanec martin a cigani

ja podporujem tiez nazor bez nasilia chodit protestovat na salas ale nahlas, aby sa to roznieslo do sveta aky az "clovek" moze byt tupy. svoju dedinu si zneuctit. a ozaj co ma v hlave, ked si mysli, ze sam s jeho kamaratmi ciganmi prevalcuje vsetkych ostatnych v dedine??

pravom rozhnevany


 
pridané 1.7.2018 13:25:24

Chovanec s jeho cigánmi

Počul som že mladý pán má vraj už aj ochranku ak je to pravda. A čoho alebo koho že sa naľakal frajer nafúkaný. Najprv tu robí bu bu bu a teraz je zrazu pos.....tý. Aj tak si myslím že tu cigáni bývať nebudú a celé to bolo len zastrašovanie a zrejme nepočítal s tým že sa celá obec spojí proti nemu a potom mu ani ochranka nepomôže.

tiež nahnevaný


 
pridané 30.6.2018 16:32:29

cigani

Ak by sa ešte raz v hlúpej hlave pána podnikateľa s IQ húkacieho koníka zrodil nápad terorizovať nás cigánmi alebo rumunmi, veľmi podporujem návrh, ktorý som počul, aby sme išli na salaš s patričným hurhajom povedať čo si o tom myslíme. Rapkáčov a bubnov máme dosť. Ak by tam boli nejakí hostia, čo nevideli reportáž Jojky a Markízy, aby aj oni vedeli čo sú zač.

občan


 
pridané 30.6.2018 14:55:02

cigani

drahý pán chovanec dakujeme vam že nám tu idete ztrpčovať životy len za to že ste chanmtavý a zaleží vám len na vašich mastných peniazoch pomaly ale isto nam ničite obec tým že ste podla vas PAN NIEKTO a potrebujete si dokazať že vy ste niečo viac ako my ostatny teraz sa sem nasťahuju cigani a my sa môžme aj báť výjsť z domu všetko si zamkíňať podme sa vzburiť urobme protest proti tomuto nechceme aby krasna klatova ani janova zachvilu vyzerala ako cigansky brloh urobme našemu drahemu podnikatelovi slušnu reklamu aby sa spamätal z toho čo robí

Nahnevaná občanka


 
pridané 29.6.2018 22:46:23

Cigáni v obci

Stačí si pozrieť Kameňák 3 a možno to bude vyzerať aj u nás za 10 rokov s futbalom ako vo filme.

Super


 
pridané 29.6.2018 20:51:37

Cigani

Videla som reportáž v televízii . To ako fakt neexistuje nič proti tomu tlstemu parazitovi ? Fakt na neho nič neplatí? Skúšali ste právnika ? Alebo nejakou inou cestou . Nejak sa s ním musí vybabrať . Verte , že Rumuni mu tržbu udržia . Denne tam minuli dosť peňazí . Ako vidím a paci sa mi , že je plny Orim a že ľudia dajú radšej zarobiť slušnému človeku ako takej špine . Spina bol aj zostane . Musí sa to dať nejako vyriešiť táto situácia .

Obcanka


 
pridané 28.6.2018 19:34:14

Cigáni v obci

Nerád, ale predsa reagujem na situáciu v obci. Hlavnú vinu za to, že sa cigáni ubytovali v našej obci má naša bývala spoluobčianka Emília Lauková ( rodená Čabráková), ktorá dom, ktorý vybudoval jej manželEduard predala. Urobila z neho neprávneho, zavrela ho do ústavu a dom predala. Keby jej manžel Eduard Lauko vedel, čo jeho manželka a jeho dve dcéry chcú urobiť, určite by to nedovolil. Chorá je jeho manželka, ktorá namiesto toho, aby sa o svojho chorého manžela starala, zavrela ho do ústavu, kde patrí určite ona. Je to zlá žena, ktorá celý život ubližovala aj jeho nebohým rodičom, ktorí sa môžu v hrobe obracať, keď sa na ich majetku rozťahujú cigáni.
pamätníčka obce


 
Položky 50-56 z 3318
Názov hradiska, na ktorom stojí kostol v Sádku
 
 
361

 
 
 
126

 
 
 
777

 
Internetová stránka obce spĺňa štandardy podľa zákona č. 275/2006 Z. z. o informačných systémov verejnej správy.


English version
Úvodná stránka