Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu

Internetová stránka obce Klátova Nová Ves.

Oslavy MDŽ 2017

Fotografia z osláv Medzinárodného dňa žien 2017"Medzinárodný deň žien je aj  príležitosťou  na hľadanie harmónie medzi mužmi a ženami... Veď oni sú z Marsu a my z Venuše.  Muža i ženu napriek rozdielom celoživotne spája vzájomná úcta, priateľstvo i láska...", povedala v úvodnom príhovore Iveta Randziaková, starostka obce. K úprimnému blahoženiu všetkým ženám sa pripojil  trenčiansky župan Jaroslav Baška ako i miestny správca farnosti.  Kabaretné trio Traja z raja, malé občerstvenie a výborná atmosféra patrili dňa 12. marca už tradične k oslavám MDŽ v našej obci. Fotografie z osláv Medzinárodného dňa žien 2017 si môžete prezrieť na podstránke podujatia MDŽ.


 

Fašiangy 2017

Fašiangový sprievod 2017Na Slovensku  sa tradícia fašiangov úzko viaže s kresťanskou kultúrou, pretože fašiangy sú predzvesťou dlhého predveľkonočného pôstu, ktorý začne popolcovou stredou. A tak sme si teda posledný fašiang v našej obci užili, výbornou zábavou, sprievodom masiek po obci a pochutením si na zabíjačkových špecialitách majstra mäsiara Romana Vojtelu. Plnučičký kultúrny dom sa zabával na akte pochovávania basy pripravený miestnou JDS a taktiež pri vynikajúcej hudbe skupiny DAVID BAND. Fotogalériu z podujatia si môžete prezrieť na podstránke venovanej Fašiangom.


 

Vianočné trhy 2016

Vianočné trhy 2016Ľudová hudba Ľuboša Hrdého, nádherný adventný veniec, živý Betlehem, vianočná burza žiakov základnej školy, babičkine osúchy a koláče, starostovský vianočný punč, hasičská kaputnica, rozsvietenie vianočného stromčeka umocnili  atmosféru na vianočných trhoch dňa 17. 12. 2016 na Námestí pod Kostrínom. Vianočnú výstavu obohatili práce reštaurátora Milana Moravanského a vianočné betlehemy. Fotogalériu z podujatia si môžete prezrieť na podstránke vianočných trhov


 
Názov hradiska, na ktorom stojí kostol v Sádku
 
 
286

 
 
 
85

 
 
 
518

 
Internetová stránka obce spĺňa štandardy podľa zákona č. 275/2006 Z. z. o informačných systémov verejnej správy.


English version
Úvodná stránka