Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu

Internetová stránka obce Klátova Nová Ves.

Výzva na predkladanie žiadostí na pridelenie obecného nájomného bytuVytlačiť
 

Obec Klátova Nová Ves vyhlasuje  výzvu na predkladanie žiadostí o pridelenie  obecných nájomných bytov   s ekonomickým nájomným  v peknom prírodnom prostredí v časti obce Janova Ves. Žiadosti budú zaradené do databázy a v prípade uvoľnenia obecného nájomného bytu bude bytova komisia vyberať z prijatých žiadostí v databáze obce Klátova Nová Ves.

Podmienky podávania žiadostí:
- Žiadosť musí byť predložená písomne na formulári
- Žiadosti zasielať poštou na adresu: Obec Klátova Nová Ves, 958 44 Klátova Nová Ves alebo doručiť osobne do podateľne obce v čase úradných hodín

Bližšie informácie na tel. č.: 038/5420 201, 038/420 507, mob: 0903 712 721


 

Všeobecné záväzné nariadenie obce Klátova Nová Ves č. 2/2010 o podmienkach prideľovania nájomných bytov
vo vlastníctve obce Klátova Nová Ves
VZN_2_2010.rtf VZN_2_2010.rtf (44.8 kB)

 

Zverejnené nestanovený


 

Udialo sa v našej obci ...

Fašiangová veselica 2018

Fašiangy 2018Jaternice, klobásy, pečené mäsko, tlačenka, kapustnica rozvoniavali v sobotu 10. februára pri kultúrnom dome v Klátovej Novej Vsi, kde ste si mohli pochutnať na zabíjačkových špecialitách majstra Romana Vojtelu. Ochutnávka bola súčasťou fašiangovej veselice, ktorá pokračovala sprievodom masiek cez obec a výbornou fašiangovou zábavou so skupinou David band. A podľa tradície sme oplakali a pochovali aj Basu Rózu. Program pripravila naša JDS, ktorýá napiekla aj výborné šišky.  Fotografie z podujatia si môžete prezrieť na podstránke Fašiangov.


 

Tekvicové slávnosti 2017

Fotografia z podujatia Tekvičkové slávnosti 2017 Tekvica patrí k jeseni tak ako u nás v Klátovej Novej Vsi patria tekvicové slávnosti k obľúbeným jesenným podujatiam. Pekný sprievod detí s vyrezávanými vysvietenými tekvicami za rytmov skupiny bubeníkov Campana Batucada, detský ohňostroj, malé občerstvenie a hlavne radosť v očiach detí sú neodmysliteľnou súčasťou tradičných tekvicových slávností. 

Fotografie  si môžete prezrieť na podstránke Tekvicových slávností


 

Hodové slávnosti 2017

hd42.jpgHodové slávnosti v Klátovej Novej Vsi patria už tradične k vyhľadávaným podujatiam v regióne. Inak tomu nebolo ani 9. septembra tohto roka, kedy sa klátovských hodov zúčastnil skutočne rekordný počet návštevníkov. Na Námestí pod Kostrínom sa zišlo viac ako 5 000 ľudí, ktorí hodovali vo veľkom. Veď hlavný hosť programu boli Kandráčovci, ktorý rozhýbali celú obec do tanca i spevu. Hodujúci sa bavili aj pri rytmoch skupiny Country Limit Club a David Band a s plnými bruškami si zo dňa urobili nádherný sviatok. Fotogaléria je na podstránke Hodových slávností.


 

Turnaj " O pohár starostky obce 2017"

Fotografia z podujatia Turnaj o pohár starostky obce 2017

Už tradične druhá júlová sobota patrí v Kátovej Novej Vsi športu. 8. júla sa uskutočnil v poradí už XIII. ročník turnaja "O pohár starostky obce". Zúčastnené mužstvá sa umiestnili n nasledovnom poradí: 1. TJ AC Žabokreky nad Nitrou,  2. OFK Bošany,  3. OFK Chrabrany,  4. OFK Klátova Nová Ves. Fanúšikovia sa tešili z kvalitného futbalu, vynikajúceho občerstvenia, skvelej tomboly a výbornej zábavy. Fotogalériu z podujatia si môžete prezrieť na podstránke venovanej turnaju " O pohár starostky obce"


 
Názov hradiska, na ktorom stojí kostol v Sádku
 
 
308

 
 
 
91

 
 
 
569

 
Internetová stránka obce spĺňa štandardy podľa zákona č. 275/2006 Z. z. o informačných systémov verejnej správy.


English version
Úvodná stránka