Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Diskusné fórum

Pravidlá diskusie

  1.  V diskusiách je zakázané používať vulgárne výrazy.
  2.  Príspevky sa musia týkať danej témy.
  3.  Zakázané sú taktiež obvinenia bez dôkazov.
  4.  Nevhodné príspevky sa do diskusie nedostanú.
  5. Diskusiu nevyužívajte na komerčnú reklamu.

 

Prosím, riaďte sa pravidlami diskusie!

V diskusii môžete vyjadrovať svoje názory, postrehy, nápady a klásť otázky.

Pridať príspevok

 
pridané 10.7.2018 12:50:59

Podnikateľ Chovanec...

To čo urobilo toto indivíduum je útok na obec, starostku, ale aj na všetkých občanov Klátovej Novej Vsi a to by mu nemal nikto zabudnúť a odpustiť. Ako už viacerí napísali, treba ignorovať všetky jeho prevádzky, aby nemal finančný prospech zo žiadneho občana tejto obce, teda krčmu, pizzeriu aj salaš Kostrín. Treba navštíviť internetové stránky týchto prevádzok a náležite ich okomentovať a urobiť im "dobré" meno, aby ľudia vedeli s kým budú mať do činenia. Na nedostatky upozorniť úrad práce, hygienu, živnostenský aj daňový úrad, nech mu to trošku skontroľujú. Keď chce boj s občanmi a obcou, treba mu k tomu dopomôcť a nech sa ukáže, aký je schopný...

pobúrený človek


 
pridané 8.7.2018 14:01:16

romovia v klatovej

zravim všetkych občanov v klatovej.pochadzam z klatovej ale už tam nebyvam ale chcem vam len poradit že to že sa to bude rozoberat na nete a diskutovat o tom vam nepomože .dohodnite sa všetci v obci čo ste proti tomu a chodte protestovat do partizanskeho za p.primatorom nech si svojim romom najde ubytovanie tam kde maju trvaly pobyt tam su povinny sa o nich postarat a nie niekoho uplatit a zbavit sa ich.a netreba byt ticho a treba veci riešit a reagovat a nie ticho sa prizerat. držim starostke palce


 
pridané 8.7.2018 07:49:22

Otvorený list

Plne súhlasím s pisateľom "Otvoreného listu" A pridal by som, že okrem všetkých normálne vyštudovaných inžinierov aj svojho otca urazil tým, keď si kúpil titul inžinier, pretože jeho otec za ten titul musel naozaj chodiť do školy a ako vyštudovaný zanechal aj normálne výsledky vo svojom zamestnaní.

prinajmenšom každý druhý


 
pridané 7.7.2018 20:27:50

Furbalovy tim a pani starostka

Velmi pekne vam vsetkym dakujeme za podporu v rehabilitacnej liecbe nasho syna ktora je pre nas financne velmi narocna.. Za každé vaše euro Pani Boh zaplať.

Martina


 
pridané 7.7.2018 19:39:39

Neprispôsobiví

Plne podporujem pani starostku a všetkých dotknutých spoluobčanov!

Ďakujem "ja" a "Nenechajte sa zastrašovať" za ich príspevky.

Dúfam, že bojkot príslušných zariadení vydrží.

Nie - určité veci sa skrátka nerobia a medzi ne patrí aj zrada a ničenie svojej obce.


 
pridané 7.7.2018 12:43:59

Otvorený list

Važený, za uplatky,vďaka korupcii vyštudovaný pán INZINIER Chovanec mladší.
Viete vobec s ktorej školy ste dostal vaš diplom inžinier?Ste tak tupý,že by som vám nedal ani výučný list smetiara.Urazil by som tým všetkých smetiarov na svete.Ste hambou svojich rodičov.Konečne vám dochadza že ste i hambou obce,ktorú svojou prítomnosťou cielene ničíte? Zoberte si vaše hnusné špinavé peniaze a svojim odchodom z obce niekde ďaleko nám už konečne spravte radosť.Lebo vašou radosťou je robiť ľudom z obce cielene len zle.Choďte niekde velmi ďaleko nech o vás už nikdy nebudeme počuť,vy slizký zakerný intrigánsky had.

občan


 
pridané 7.7.2018 11:13:39

Peticia?7,7,2018

Občania,nevadí že ste dnes podpísali ako ja PETÍCIU,ktorá mala byt ako podpora proti prisťahovaniu neprispôsobolým občanom(vid. Facebook/,v skutočnosti išlo o politický ťah ako inač každej politickej strane,žiaľ!Podpisom sme iba podporili pána Kotlebu v kandidatúre za prezidenta republiky,ale pokiaľ si ho nezvolíte v naozajstných voľbách-nič sa nedeje!To bude už na nás!
POUČENIE:chladna hlava,obozretnosť a určite nie emócie pri podpisovaní čohokoľvek,pekný deň.

sklamaná občianka


 
Položky 36-42 z 3318
Názov hradiska, na ktorom stojí kostol v Sádku
 
 
364

 
 
 
130

 
 
 
786

 
Internetová stránka obce spĺňa štandardy podľa zákona č. 275/2006 Z. z. o informačných systémov verejnej správy.


English version
Úvodná stránka