Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Prezentačný materiál obce

Knižné publikácie o obci

Monografia Klátova Nová Ves 1293 - 1993: 
Monografia obce vydaná pri príležitosti 700. výročia prvej písomnej zmienky o obci. Zostavovateľom je PhDr. Ján Lukačka, CSc.


Kniha Kultúrno-historické pamiatky obce Klátova Nová Ves:
Knihu Kultúrno-historické pamiatky obce Klátova Nová Ves si môžete zakúpiť na Obecnom úrade v Klátovej Novej Vsi za cenu polygrafických nákladov - 2,50 €  alebo Vám ju zašleme na dobierku na základe telefonickej (038/5420201) i mailovej (info@klatovanovaves.sk) objednávky.  Autori publikácie Prof. PhDr. Egon Wiedermann, CSc. z Katedry muzeológie Filozofickej fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre, Doc. PhDr. Ján Lukačka, CSc. z Katedry slovenských dejín Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave a Ing. arch. Martin Bóna, zaoberajúci sa pamiatkovým výskumom kostolíka v Sádku sú v knihe zasvätenými sprievodcami históriou obce a jej pamiatkami.


Kniha Kaštieľ s parkom v Klátovej Novej Vsi:
V knihe Kaštieľ s parkom v Klátovej Novej Vsi od autora Ing. Tibora Svorada je uvedený stručný popis regiónu, histórie stredného Ponitria a obce Klátova Nová Ves. Obsahovo najviac strán je venované samotnému kaštieľu s parkom a ich užívateľom. Čitateľ, aj napriek tomu, že knižka nemá veľa strán, získa ucelený obraz o vývine a premenách kaštieľa, parku a jeho majiteľoch až po súčasný stav. Knižku je možné zakúpiť v kníhkupectvách Alva v Partizánskom a Jakub v Topoľčanoch.


brožúraInformačná brožúra  pre turistov:
Informačnú brožúru "Po stopách kultúrno-historických pamiatok obce", ktorá Vás prevedie turistickým náučným chodníkom spájajúcim všetky kultúrno-historické pamiatky obce si môžete prevziať na Obecnom úrade zdarma.


 

Ostatný prezentačný materiál

CD vizitka obce:
Virtuálnu prezentáciu obce na DVD v pôsobivom formáte veľkosti a úpravy vizitky si môžete zakúpiť na Obecnom úrade v Klátovej Novej Vsi za  3,32€.


Tričká obce:
Ak si hrdý na svoju obec a chceš ju propagovať, určite s radosťou privítaš správu, že sme dali vyrobiť tričká s erbom obce a potlačou tvŕdze. Kvalitné tričká vo farbách obce (biela, červená, zelená, žltá)  si môžeš zakúpiť na obecnom úrade za 6,31€.


etiketaFrankovka modrá rose:
Víno 0,7l s etiketou Námestia pod Kostrínom si môžete zakúpiť na obecnom úrade za 5,- EUR.


Hrnčeky s erbom obce:
Vo farbách obce červenej, zelenej, žltej si môžete zakúpiť na obecnom úrade za cenu 3,50 EUR.


Pohľadnica obce:
Farebnú pohľadnicu obce Klátova Nová Ves si môžete zakúpiť na Obecnom úrade v Klátovej Novej Vsi za 0,17€.

pohľadnica


 

Malé kalendáriky:

   kalendár   kalendár   kalendár   kalendár 2011

   kalendar 2012  kalendarik 2013   kalendarik 2014   kalendarik 2015    kalendarik 2016      


Magnetka:                           Pexeso:
magnetka     pexeso

 


 


English version
Úvodná stránka