Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Veteránske bodovacie turnaje

Veteránske bodovacie turnaje

Veteránske bodovacie turnaje predstavujú spôsob zápolenia  hráčov v kategóriách 40-49 rokov, 50-59 rokov, 60-64 rokov, 65-69 rokov, 70-74 rokov, 75-79 rokov a v kategórií 80 rokov a viac.
V roku 2012 sa odohralo celkovo 9 bodovacích turnajov v rôznych kútoch Slovenska, ktorých sa zúčastnili stolnotenisoví hráči z celého územia Slovenska od Bratislavy až po Košice. V tejto spoločnosti nechýbali ani hráči mužstva STK Klátova Nová Ves, ktoré reprezentovali Miroslav Michalka v kategórií 40-49 rokov, Oliver Bralušič, Štefan Jakubík a Anton Fekula v kategórií 50-59 rokov a Ladislav Beňačka v kategórií 60-64 rokov. Jedného turnaja sa zúčastnil momentálne už neaktívny hráč Július Jakubík.
Naši hráči dosiahli v každej kategórií nevídané úspechy, keď Miroslav Michalka skončil celkovo na 2. mieste vo svojej kategórií, Oliver Bralušič obsadil taktiež druhú priečku. Tesne za ním v kategórií 50-59 rokov skončil štvrtý Štefan Jakubík a na peknom 12. mieste skončil Anton Fekula. Náš Ladislav Beňačka skončil vo svojej kategórií na 3. mieste. Pričom hráči, ktorí skončili v súhrne bodovacích turnajov do ôsmeho miesta sa zúčastní záverečného turnaja o majstra Slovenska tej-ktorej kategórie. To znamená, že na majstrovstvách Slovenska nás budú reprezentovať štyria hráči a to Miroslav Michalka, Oliver Bralušič, Štefan Jakubík a Ladislav Beňačka.

Zaujímavosť:  Práve vďaka skvelým výsledkom na bodovacích turnajoch si náš hráč Oliver Bralušič vybojoval pozvánku do reprezentačného výberu na priateľský zápas medzi domácim Slovenskom a súperom z Česka, ktorý sa odohral vo Svodíne 23.9.2012. Za tento úspech sme na nášho hráča a najväčšieho „srdciara“ tohto športu v obci a zrejme aj širšom okolí veľmi hrdí.
Viac informácií o bodovacích turnajoch, o výsledkoch našich hráčov a ich umiestneniach na tom-ktorom turnaji nájdete na stránke www.veterani.szm.com


 
Názov hradiska, na ktorom stojí kostol v Sádku
 
 
368

 
 
 
130

 
 
 
789

 
Internetová stránka obce spĺňa štandardy podľa zákona č. 275/2006 Z. z. o informačných systémov verejnej správy.


English version
Úvodná stránka