Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Ženský futbalový turnaj

Ženský futbalový turnaj - 2007

Výbor OFK zorganizoval nultý ročník ženského futbalového turnaja.Prihlásilo sa družstvo „Krásne dámy“, ktoré viedla kapitánka Evka Frkáňová, družstvo „Orimbar“ pod vedením kapitánky Terezky Minárikovej a družstvo „Výkvet z 205-ky“ zostavila a viedla kapitánka Zuzka Randziaková.Takéhoto silného obsadenia na turnaji sa zľaklo i družstvo z Veľkého Klíža, ktoré hoci prisľúbilo, na turnaj neprišlo. V prvom zápase porazili „Krásne dámy“ „Orimky“ 3:1. Hoci sa Orimky veľmi snažili a s prehľadom hrala Janka Jakubíková i Hlavačková na „Krásne dámy“ nestačili. V druhom zápase si Deniska Legéňová a Zuzka Randziaková z „Výkvetu z 205-ky“naozaj rozumeli a nastrieľali „Orimkám“ 5 gólov. Orimky to už na víťazstvo nedotiahli. Finálový zápas sa hral medzi „Krásnymi dámami“ a „Výkvetom z 205-ky“. Teenedžerky z Výkvetu boli síce unavené z predchádzajúceho zápasu, ale naše „Krásne dámy“ hoci mali perfektnú techniku a skúsenosti, s dychom voľajako nestačili a prehrali 2:0. Mrzelo to najmä kapitánku družstva Evku Frkáňovú, ktorá vidí dôvod, že nezvíťazili v tom, že absolútne netrénovali. Takže je tu predsavzatie: „Na budúci rok minimálne dva mesiace pred turnajom trénujeme!“ Žeby začiatok ženského futbalu v Klátovej Novej Vsi? Budeme radi.
Ceny za medailové umiestnenia si prebrali kapitánky všetkých zúčastnených družstiev. Ženská futbalová legenda Gabika Jakubíková získala cenu „zaslúžilá hráčka“, Deniska Legéňová bola vyhlásená za najlepšiu hráčku turnaja a Zuzka Randziaková bola najlepšou strelkyňou turnaja.
Na svoje si prišlo i obecenstvo. Miloš Podolák z nášho A-mužstva sa prišiel pozrieť na zápas, aby videl ako ženy zastavia loptu na prsiach. Toto sa mu síce nepodarilo, ale o športovom výkone niektorých hráčok sa vyjadril uznanlivo.

 

Ženský futbalový turnaj

Družstvo „ORIM-BAR”
Družstvo  „KRÁSNE DÁMY”
Družstvo  „VÝKVET Z 205-KY”
Janke Jakubíkovej to išlo dobre

 
 
Orimky kontra Krásne dámy
Orimky kontra Krásne dámy
Kapitánka Evka bráni dobre
Chlapci mali na čo pozerať

 
 

 
Položky 1-8 z 26
Názov hradiska, na ktorom stojí kostol v Sádku
 
 
357

 
 
 
123

 
 
 
769

 
Internetová stránka obce spĺňa štandardy podľa zákona č. 275/2006 Z. z. o informačných systémov verejnej správy.


English version
Úvodná stránka